≫

Ovako je kapiten Užica "ukrao" loptu Milunoviću, pa matirao novog golmana Zvezde za izjednačenje

Upornost Užičana se isplatila

• 0

Fudbaleri Crvene zvezde igraju protiv selekcije grada Užica od 18 sati prvi pripremni meč za novu sezonu, a, posle prvog poluvremena rezultat je 2:1.

Od starta meča, crveno-beli su imali inicijativu i stvarali šanse. Na prvi gol se čekalo do 19. minuta, kada je Mijatović doneo prednost gostima.

Potom, posle greške Milunovića u 31. minutu, do lopte je došao kapiten Selekcije Užica. Nikola Lazović je potom  protrčao po levoj strani i odlično plasirao loptu u mrežu izraelskog golmana Glazera.

Užičani su imali 1:1, ali je do kraja poluvremna Zvezda došla do vođstva preko Kataija za 2:1.