Prvenac Radulovića za Vošu i prva pobeda Novosađana u Sloveniji

Stara dama bolja od Mure

• 0
Andrija Radulović Foto: Privatna arhiva

Fudbaleri Vojvodine upisali su svoju prvu pobedu u Sloveniji, i to na poslednjem meču na pripremama, potšo su bili bolji od Mure rezultatom 2:1 (1:1).

Strelci za srpski tim bili su Andrija Radulović u 4. i Nikola Čumić u 84. minutu, dok je Cipot pogađao za Muru u 12. minutu.

Tek što je meč počeo Radulović, inače novajlija iz Crvene zvezde, pogodio je posle akcije Asmira Kajevića i Antonijevića. Međutim, radost je kratko trajala pošto je Cipot nakon kornera izjednačio na 1:1.

Mogla je Voša ponovo do gola u 22. minutu. radulovuić je pobegao, kreirao stopostotnu šansu za Malbašića, ali ovaj nije bio precizan. Kao ni u finišu poluvremena, dok je Carević u 36. spasio svoj gol.

Golman Vojvodine bi je siguran i u narednih nekoliko minuta, zatim i na startu drugog dela, da bi Čumić u 84. iskoristio asistenciju Baraja za pobedu - i to nakon četiri remija u Sloveniji.