Partizan bled protiv Metalca: Remi crno-belih u "probi" pred start prvenstva

Strelac gola za Partizan bio je Samed Baždar u 42. minutu

• 10
Partizan-Metalac Foto: Sandić Foto

Partizan je odigrao još jedan prijateljski meč pred početak sezone u Superligi Srbije. Protivnik crno-belima u utakmici koja je odigrana na Teleoptiku bio je Metalac iz Gornjeg Milanovca. Meč je završen nerešenim rezultatom - 1:1.

Trener crno-belih Igor Duljaj opredelio se za sledećih 11 igrača: Popović, Živković Saničanin, Stepanović, Šehović, Kanute, Pantić,Severina, Menig, Baždar i Nikolić.

Sa druge strane, ekipa Metalca nastupila je u sledećem sastavu: Premović, Mijajlović, Bulatović, Bačkulja, Jovičić, Milošević, Makdimović, Milinković, Milošević, Aleksić i Ilić.

Partizan je do vođstva došao u 42. minutu preko Sameda Baždara, da bi izjednačenje gostima doneo rezervista Luković u 75. minutu.

Valjda napomenuti i da je strateg Partizana napravio devet izmena.