Đuričić dao gol na debiju za Panatinaikos

Srbin strelac u 74. minutu protiv Dnjipra

• 0
Filip Đuričić Printskrin: Twitter/@FootballReprt

Srpski reprezentativac Filip Đuričić sjajno je počeo svoju epizodu u Panatinaikosu, pošto je već na debiju u zvaničnom meču postigao gol!

Naime, Đuričić je na gostovanju "zelenih" protiv Dinjipra, u okviru prvog meča drugog kola kvalifikacija za Ligu šampiona, dao gol za 2:0 u 74. minutu.

Rezervista Benjamin Verbič, inače slovenački fudbaler, mu je bio asistent, dok je prvi pogodak delo takođe Slovenca Andraža Šporara u 10. minutu.

Đuričić je teren napustio u 78. minutu, da bi Joanidis u 84. iz penala povisio na 3:0. Ipak, Kaplienko je u 90. minutu dao gol nade za ukrajinski tim i postavio konačan rezultat 3:1 za PAO.

Drugi srpski reprezentativac, Filip Mladenović, meč je počeo sa klupe i nije ulazio. Podsetimo, PAO će igrati protiv Olimpika iz Marselja ako opravda ulogu favorita i u revanšu.