Borjan primio dva gola od Zrinjskog, Slovan uz malo muke rešio započet posao

Gol i asistencija za Čavrića

• 1
Milan Borjan Foto: AP/Tanjug

U poslednjoj utakmici programa kvalifikacija za Ligu šampiona u utorak Slovan iz Bratislave je odigrao 2:2 sa Zrinjskim i domogao se plasmana u treće kolo zbog pobede u Mostaru od 1:0.

Meč je obeležio srpski napadač Aleksandar Čavrić. Najpre je u petom minutu realizovao priliku nakon kornera Juraja Kucke, zatim i u 66. asistirao Šarani Zuberuu za duplo vođstvo.

Igrao se 75. minut kada je Hrvoje Barišić postigao delovalo je utešni pogodak za šampiona Bosne i Hercegovine. Međutim, u trećem minutu sudijske nadoknade nadu je vratio Antonio Ivančić, nakon stative koju je pogodio Dario Čanađija. U preostala tri minuta sudijskog dodatka pogodaka ipak nije bilo.

Milan Borjan je na golu Slovana zabeležio dve intervencije.

Moldavski Šerif ili izraelski Makabi Haifa biće naredni protivnici Slovacima.