TSC "protutnjao" kroz Niš: Ekipa iz Bačke Topole ubedljiva protiv Radničkog

TSC je tako došao do četiri osvojena boda u novoj sezoni

• 2
FK TSC - FK Partizan Foto: MN Press

Fudbaleri TSC-a iz Bačke Topole, savladali su ekipu Radničkog u Nišu sa 3:0, u okviru drugog kola Superlige Srbije.

Ekipa koju sa klupe predvodi Žarko Lazetić, tako je upisala prvu pobedu u novoj sezoni, ali i napravila sjajnu uvertiru pred susret sa Bragom u kvalifikacijama za Ligu šampiona.

Kada je reč o dešavanjima na terenu, sve najvažnije viđeno je u drugih 45 minuta. Aleksandar Ćirković je doneo vođstvo gostima u 63. minutu, da bi potom, dvadeset minuta kasnije pogodio i Marko Rakonjac, a konačan rezultat i tačku na trijumf stavio je Nikola Kuveljić u 90. minutu, sjajnim pogotkom sa distance.

TSC je tako došao do četiri osvojena boda u novoj sezoni, dok Nišlije ne samo da nemaju bod, već nisu ni postigli gol u uvodna dva kola.