Fudbaler dao gol, pa briznuo u plač: Svi se pitaju o čemu se radi

U pitanju je fudbaler Monaka, Vanderson

• 0
Vanderson, FK Monako Foto: JEFF PACHOUD / AFP / Profimedia

Nesvakidašnja proslava pogotka u Francuskoj. Tokom utakmice uvodnog kola u Ligi 1, u kojoj Monako gostuje ekipi Klermona, Vanderson je na krajnje čudan način proslavio svoj gol.

Naime, Klermon je do prednosti došao u 10. minutu preko Mateuša Vieteške.

Od tog trenutka "kneževi" su zaigrali organizovanije, pa su ataci na gol domaćina bili sve učestaliji.

Nagrada za ofanzivnu igru stigla je u 26. minutu. Minamino je asistirao Vandersonu koji donosi izjednačenje svom timu.

Ipak, sve je zbunila proslava gola Brazilca. Kleknuo je na kolena i zaplakao.

Još uvek se ne zna zbog čega je na ovaj način proslavio gol, ali kao logično objašnjenje njegovog postupka nameće se da je upravo on strelac prvog ovosezonskog gola za svoj tim i da mu taj podatak mnogo znači.

Do kraja poluvremena Monako je uspeo da u potpunosti preokrene rezultat, strelac je bio Visam Ben Jeder je u 43. minutu.

Podsetimo, takmičenje u Ligi 1 počelo je utakmicom između prošlogodišnjeg šampiona PSŽ-a i Lorijena. Pomenuti meč završen je najnepopularnijim rezultatom - 0:0.