Neslavan debi Matića na klupi Čukaričkog: IMT brojao do tri

Brđane u četvrtak očekuje duel protiv Olimpijakosa

• 7
FK IMT - FK Čukarički Foto: MN Press

IMT je pobedio Čukarički 3:0 u četvrtom kolu fudbalske Superlige Srbije, čime je pokvario debi Igora Matića na klupi "brđana" i poremetio atmosferu u ekipi sa Banovog brda pred odlazak u Atinu na prvi meč protiv Olimpijakosa u plej-ofu Lige Evrope.

Odlazak Miloša Kerkeza i dolazak Matića na klupu Čukaričkog nije dao željeni rezultat.

Luka Luković je doveo IMT u vođstvo golom u 34, minutu, posle asistencije Veljka Kijevčanina, a pobedu je domaćinu osigurao rezervista Uroš Stamenić golom u 58. minutu posle kontranapada, a goste je dotukao Miloš Luković u 90+2 minutu posle dodavanja rezerviste Viktora Živojinovića.

IMT je pobedom stigao do četvrtog mesta na tabeli Superlige, sa sedam osvojenih bodova, koliko ima i Čukarički, koji je doživeo prvi poraz u sezoni.

U narednom kolu IMT će na gostovanje u Bačku Topolu protiv TSC, dok će Čukarički dočekati Radnik.