Union u goleadi savladao Majnc: Pantović odličan, Frankfurt opravdao domaćinstvo protiv Darmštata

Uzbudljiv meč su igrali Union Berlin i Majnc 05, meč pun iznenađenja

• 0
union berlin majnc Foto: Odd ANDERSEN / AFP / Profimedia

U prvom kolu Bundeslige meč su odigrali Union Berlin i Majnc 05 i tom prilikom slavio je tim iz Berlina rezultatom 4:1.

Meč je bio pun iznenađenja i uzbuđenja, pa je golman domaćina odbranio 2 gola, VAR je poništio nekoliko odluka, a Kevin Berens je postigao het trik.

Golovi za domaći tim su postignuti u prvom, devetom i 70. minutu odstrane Kevina Berensa i nadoknadi drugog poluvremena u 96. minutu od strane Miloša Pantovića.

Majnc je dao utešni gol u 64. minutu a strelac je bio Entoni Caci.

U drugom meču ovog dana pobedu je odnela domaća ekipa Frankfurta nad Darmštatom, rezultatom 1:0.

Strelac jedinog gola je bio Randal Kolo Muani u 40. minutu na asistenciju Maksa.

Na meču je podeljeno i nekoliko žutih kartona, a osim toga dva igrača Frankfurta su napustila teren zbog povrede (Rode i Hasebe), dok je kod gostiju teren iz istog razloga napustio Marvin Melem.