Samardžič volejem doneo prvi bod Udinezeu: Srbin strelac u remiju sa Salernitanom

Srpski reprezentativac odigrao odličnu partiju

• 0
Lazar Samardžić Printscreen: Twitter/@centraldeclips

Fudbaleri Udinezea i Salernitane remizirali su rezultatom 1:1, u okviru drugog kola italijanske Serije A.

Tokom prvih 45 minuta, nije bilo pogodaka, a onda je "zatišje", u 57. minutu prekinuo srpski reprezentativac Lazar Samardžić.

Posle brze kontre po levom boku, lopta je došla do Luke, koji je glavom spustio u samo "srce" kaznenog prostora, a Samardžić je u trku "uhvatio" volej i "zakucao" loptu u mrežu.

Ipak, nisu uspeli da sačuvaju gosti vođstvo do kraja, jer je u 72. minutu izjednačio Dia, i ispostavilo se tako postavio konačan rezultat.

Salernitani je ovo drugi osvojen bod, i nalazi se na 12. mestu, dok je Udineze upisao prvi bod u novoj sezoni i zauzima 16. poziciju.