Dva meča i dva učinka Aleksandra Mitrovića: Pogledajte inteligentnu asistenciju srpskog napadača

Al Hilal je trenutno na drugom mestu Pro lige

• 1
Aleksandar Mitrović i Malkom, FK Al Hilal Foto: Fayez Nureldine / AFP / Profimedia

Druga utakmica i ponovo učešće kod gola za najboljeg strelca u istoriji reprezentacije Srbije. Al Hilal je u četvrtoj rundi Pro lige pobedio Al Etifak 2:0, a meč je između ostalih obeležio i Aleksandar Mitrović.

Domaćin je poveo u 24. minutu, kada je upravo Mitrogol poslao odličan pas glavom i sa golom spojio Brazilca Malkoma. Konačan rezutlat postavio je Salem Al Davsari u 41. minutu.

Za Al Hilal i dalje nije nastupao Nejmar, kao ni Sergej Milinković-Savić zbog crvenog kartona u prošlom duelu. Inače, ekipa je Žorža Žezusa je trenutno druga na tabeli sa 10 osvojenih bodova.

Prvu poziciju i dalje zauzima maksimalni Al Itihad, koji je sinoć porazio Al Vehdu u gostima sa čak 3:0.