Železničar i Čukarički remizirali u poslednjoj utakmici 6. kola Superlige Srbije

Brđani su posle prvog poluvremena imali zaostatak od dva gola

• 1
FK Železničar Pančevo- FK Čukarički Foto: MN press/Ivica Veselinov

Utakmicom između Železničara iz Pančeva i Čukaričkog koja je završena rezultatom 2:2, spuštena je zavesa na 6. kolo u Superligi Srbije. Domaći tim je posle prvih 45 minuta imao vođstvo od 2:0, ali je Čukarički do kraja susreta ipak uspeo da dođe do izjednačenja.

Đoršević je u 30. minutu doveo svoj tim u vođstvo, da bi samo pet minuta kasnije Romanić iskoristio grešku odbrane i duplirao prednost Železničara.

Beograđani su na poluvremenu uspeli da se konsoliduju, zaigrali su organizovanije i odmah se isplatilo. Igrao se 48. minut kada je Miladinović pogodio i smanjio rezultat na 2:1.

Taj pogodak dao je dodatni vetar u leđa Čukaričkom. Napadali su sve učestalije, da bi preko rezerviste Cvetkovića u 82. minutu došli do boda.

Čukarički nakon ove utakmice zauzima 6. mesto na tabeli sa devet osvojenih bodova, dok je Železničar na 14. mestu sa pet bodova manje.

U narednom kolu Železničar će gostovati TSC-u, dok će Čukarički dočekati Crvenu zvezdu.