Vlahović razbio Lacio u derbiju, pogledajte dva gola Srbina za Juventus

Forma u pravo vreme!

• 4
Dušan Vlahović, Juventus Foto: AP / Tanjug

Srpski reprezentativac Dušan Vlahović dao je dva gola u derbiju Serije A protiv Lacija!

Vlahović je postigao prvi pogodak posle samo deset minuta meča, što je ujedno bio i prvi na meču, da bi u međuvremenu u 67. povisio rezultat na 3:1.

Prvi gol pao je na asistenciju Manuela Lokatelija, prelepo je iskontrolisao loptu i smestio je uz desnu stativu.

Ovo je Dušanu bio treći gol za Juve ove sezone nakon što je tresao mrežu Udinezea i Bolonje, uz to što je u prvom kolu upisao i asistenciju.

Kijeza je povisio na 2:0, Luis Alberto je u 64. smanjio rezultat, da bi Vlahović svoj četvrti gol u sezoni dao na asistenciju Vestona Mekenija.

Uz Vlahovića, Filip Kostić je takođe u dresu "stare dame" od prvog minuta kraj leve aut linije.