TSC epskim rezultatom 6:3 pobegao Zvezdi i Partizanu: Ekipa iz Bačke Topole sama na vrhu Superlige

Kakav meč smo gledali između TSC-a i Železničara

• 5
FK TSC Foto: MN Press

Fudbaleri TSC-a potvrdili su lidersku poziciju u Superligi Srbije, pošto su na svom terenu u Bačkoj Topoli uspeli da slave pobedu nad Železničarom iz Pančeva i to u meču u kojem smo videli čak devet golova - 6:3 (3:0).

Prvo poluvreme bilo je samo u znaku TSC-a, koji je postigao tri gola, koja su se ispostavila kao presudna za dalji tok. Đakovac je zatresao mrežu gostiju u 3. i 10. minutu, da bi Stanić u 37. minutu već skoro rešio sve dileme.

A onda je usledilo zabavno drugo poluvreme. Prvo je Đorđević smanjio na 3:1 u 55. minutu, nakon čega je TSC rešio da odgovori.

Preko Cvetinovića u 67. i Pantovića u 77. minutu je domaćin došao do 5:1, ali to nije bio kraj priče, jer su gosti iz Pančeva ponovo prišli na -2, a Đorđević u 80. i Šušnjar u 90. minutu su to i omogućili.

Taman kada je sudija hteo da svira razlaz, Vulić je postavio konačnih 6:3 u trećem minutu nadoknade vremena.

Voždovac je pobedom nad Mladošću iz Lučana izbio na četvrto mesto Superlige Srbije - 3:1.

Posle egal prvog dela, gde su golove sa jedne strane postigli Burmaz u 10. minutu, a sa druge Varjačić u 41. minutu, usledilo je bolje drugo poluvreme domaćina. Vujanović u 48. minutu, a zatim i Mitrović u 89. minutu učinili su da Voždovac uzme sva tri boda.