≫

Kakav povratak Adema Ljajića u Srbiju: Bivši reprezentativac dao gol za Novi Pazar samo što je ušao u igru!

Nije mogao bolji početak

• 18
Adem Ljajić Printscreen: Instagram/fknovipazar_official

Bivši reprezentativac Srbije Adem Ljajić upisao je svojih prvih osam minuta po povratku u Novi Pazar i odmah je postigao i svoj prvenac za pobedu od 2:1 protiv Napretka.

Ljajić je pogodio protiv Kruševljana u sedmom kolu Superlige Srbije i najavio povratak na stare staze slave.

Bivši Orao je u sastav Pazaraca stigao iz Karagumruka, a već se polako isplaćuje srpskom superligašu.

U 58. minutu je došlo do te izmene kada je ofanzivac ušao umesto Adešine, a na asistenciju Ćirjaka je osam minutu kasnije doneo ponovo prednost domaćinu tako što je sa nekih 23-24 metra raspalio i pogodio desni ugao.

Pre toga, Mitar Ergelaš je u 11. minutu pogodio za Novi Pazar, da bi Uroš Ljubomirac poravnao u 57. minutu.

Ljajić je u karijeri igrao za Partizan, a zatim za Fiorentinu, Romu, Inter i Torinu, da bi se iz Italije preselio u Tursku gde njegova saradnja nije baš slavno završila sa Bešiktašom.

Karagumruk mu je u poslednjoj sezoni dozvolio minimalnu minutažu, odigrao je samo dva meča, tako da se Novi Pazar posmatra kao novi početak za njega.

Radnički 1923 je nešto pre pomenutog susreta savladao Javor sa 2:0 golovima Žofrija u 46. i Bevisa u 82 minutu.