≫

Radonjićevo magično veče za Torino: Postigao dva gola, VAR mu poništio treći za het-trik

Radonjić je u odličnoj formi

• 2
Dejan Radonjić Printscreen;: Twitter/@FootColic

Fudbaleri Torina i Salernitane igraju meč 4. kola italijanske Serije A, a novi gol za svoj tim postigao je srpski reprezentativac Nemanja Radonjić.

Radonjić je posle gola Đenovi, nastavi niz dobrih igara, pa je tako i u ovom duelu postigao prelep gol. Naime, on je sa nekih 17, 18 metara poslao neodbranjiv udarac i duplirao prednost svog tima pred kraj poluvremena, u 41. minutu, Tako, Torino je poveo sa 2:0 pošto je Bonđorno doneo početno vođstvo u 15. minutu.

Pogledajte majstoriju reprezentativca Srbije:

Odmah zatim je Radonjić stigao i do svog drugog gola. Bilo je to u 50. minutu posle odlično realizovane kontre, gde mu je Belanova vratio loptu na 11 metara, a Nemanja zakucao u mrežu.

Taj pogodak možete videti OVDE.

Samo osam minuta kasnije je Nemanja mogao da kompletira i het-trik, ali je VAR ipak zbog ofsajda poništio taj pogodak.