OFK Beograd nastavlja da gazi kroz Prvu ligu Srbije

Pala je i Inđija u gostima

• 5
OFK Beograd Foto: Telegraf.rs

Fudbaleri OFK Beograda nastavili su sa sjajnim partijama u Prvoj ligi Srbije, pošto su u 8. kolu pobedili Inđiju u gostima rezultatom 2:0!

Romantičari su pitanje pobednika rešili u prvom poluvremenu, kada su mrežu Inđije tresli Aleksandar Đermanović u 31. i Saša Marković u 45. minutu.

Ovo je ukupno sedmi trijumf na osam utakmica OFK Beograda koji sada ima 22 boda i usamljen je na prvoj poziciji. Mačva i Tekstilac imaju po 12 i meč manje, Inđija je ostala na 11 koliko ima i Smederevo.