Ronaldo dao gol, pa upisao jedan od najvećih promašaja u karijeri

Ipak, njegov Al Nasr je imao dva gola viška protiv Al Ahlija

• 0
Kristijano Ronaldo Foto: Tanjug/AP

Portugalski napadač Kristijano Ronaldo definitivno je obeležio početak derbija lige Saudijske Arabije između njegovog Al Nasra i Al Ahlija!

Al Nasr je imao vođstvo na poluvremenu od 3:1, a strelac prvog gola bio je upravo Ronaldo koji je u 4. minutu pobegao rivalu i iskoristio asistenciju Sadia Manea.

Međutim, već u 8. je zabeležio jedan od najvećih promašaja u svojoj karijeri, kada je sa svega tri metra pogodio stativu na prazan gol.

Taliska je u 17. minutu povisio na 2:0, Kesi je na isteku pola sata igre smanjio rezultat, ali je Brazilac postigao svoj drugi pogodak na meču i Al Nasr je imao čvrsto vođstvo na odlasku na odmor.

Po povratku iz svlačionice, Marez je smanjio rezultat iz penala, da bi Ronaldo, na asistenciju, Taliske, postigao svoj drugi gol za, kasnije, konačnih 4:3.