≫

Torino uzeo bod Romi na asistenciju Ivana Ilića: Srpska kolonija sa severa Italije zadržala Rimljane

• 0
Ivan Ilić Foto: Twitter/Printscreen

Fudbaleri Torina i Rome podelili su bodove u petom kolu Serije odigravši 1:1 na severu Italije, a direktno kod gola domaćina učestvovao je i srpski reprezentativac Ivan Ilić.

Osim Ilića, za Bikove su nastupili i Vanja Milinković Savić i Nemanja Radonjić.

Ilić i Vanja su odigrali čitav meč, dok je Radonjić dobio prvih 55 minuta nakon čega ga je zamenio Vlašić.

U 68. minutu je pao prvi pogodak, a on je delo Romelua Lukakua koji je iskoristio dodavanje Kristensena i doveo Vučicu u sjajnu poziciju.

I išla je ka pobedi, ali je pet minuta pre kraja Ilić asistencijom proigrao Duvana Zapatu, a robusni napadač je poravnao i postavio konačnih 1:1.

Torino je sada u seriji od tri meča bez poraza, ima osam bodova iz pet rundi i na deobi je sedmog mesta.

Sa druge strane, Roma nema dobar start, u donjem je domu i pitanje je šta bi trebalo da se desi da krene u bitku za evropske pozicije.