Živković strelac u pobedi PAOK-a: Srbin majstorijom potvrdio pobedu crno-belih iz Soluna

• 0
Andrija Živković Printscreen: Twitter/@umigre1892

Fudbaleri PAOK-a pobedili su večeras u gostima Janjinu rezultatom 3:1 u meču petog kola Superlige Grčke.

Dva gola za PAOK postigao je Janis Konstantelijas u četvrtom i 33. minutu, kao i srpski reprezentativac Andrija Živković koji se upisao u strelce u 77. minutu.

Sjajno se snašao srpski reprezentativac, i udarcem iskosa sa desne strane zakucao loptu u dalji ugao, uz samu stativu. Nakon toga, gol je proslavio pred domaćim navijačima, te je umalo došlo do haosa i prave tuče na terenu.

Jedini strelac za domaći tim bio je Jorgos Pamlidis u 25. minutu.

Andrija Živković je ušao u igru u 58. minutu u ekipi PAOK-a, dok je Živko Živković bio na klupi za rezerve.

PAOK je drugi na tabeli sa 10 bodova, dok će klub iz Soluna u narednom kolu dočekati Volos. Janjina je devet sa pet bodova, a u narednom kolu gostovaće Panseraikosu.

U ostalim večerašnjim utakmicama petog kola Superlige Grčke postignuti su sledeći rezultati: Olimpijakos - Kifisijas 4:0, Aris - Panetolikos 3:0 i Volos - Asteras 1:2.