≫

Majstorija Lazara Samardžića u Seriji A protiv šampiona: Srbin odigrao sam protiv svih i postigao gol

Odličan gol je postigao Piksijev Orao

• 3
Lazar Samardžić, Napoli, Udineze Foto: X / FootballReport

Fudbaleri Napolija su slavili protiv Udinezea u 6. kolu Serije A sa 4:1, gde je viđeno pet različitih strelaca. Za Napolitance su pogađali Pjotr Zjelinski, Viktor Osimen, Kviča Kvaračkelija i Đovani Simeone, dok je za protivnički tim jedini gol dao Lazar Samardžić.

Srpski reprezentativac je dao i najlepši gol na ovoj utakmici, kada je praktično predriblao skoro čitav tim Napolija.

Napoli je poveo već u 19. minutu preko Zjelinskog, da bi 20 minuta kasnije novi gol dao Viktor Osimen. Tim rezultatom se otišlo i na poluvreme, kada su mreže mirovale do samog kraja utakmice.

Kviča Kvaračkelija je postigao gol u 74. minutu, a onda je na stadionu "Dijego Armando Maradona" viđena prava magija.

Samardžić je dobio loptu na nekih 40-ak metara od gola, potom je krenuo ka golu i prošao je sve, pre nego je postigao gol.

Na kraju, Đovani Simeone je postigao i novi gol za svoju ekipu.