Ne voli Viola duele sa Frozinoneom

• 0
Nikolas Gonzaels i Kejleb Okoli, Frozinone - Fiorentina Foto: Tanjug / AP

Zavesa na vanredno šesto kolo italijanske Serije A spušta se u četvrtak, a u prvim mečevima večeri pobednika nije bilo, a ni mreže se nisu nešto naročito često tresle.

Frozinone je na domaćem "Benite Stripeu" uspeo da dođe do sasvim zasluženog boda u okršaju sa Fiorentinom 1:1.

Nikolas Gonzales je doneo prednost Violi u 22. minutu, međutim u 70. je jednu od nekoliko prilika za domaćina konačno iskoristio još jedan Argentinac Matijas Sule.

Za Fiorentinu je svih 90 minuta odigraoi Nikola Milenović i za to vreme je zaradio žuti karton.

Inače, ovo je četvrta uzastopna utakmcia dva rivala u kojoj tim iz Firence ne zna trijumf. Poslednji put su porazili Frozinone 2015. godine.

U drugom okršaju u istom terminu Monca i Bolonja su podelili bodove.