Šumari uspešno ugasili požar protiv Brentforda: Dobili crveni karton, primili gol, pa izvukli bod!

Notingem je ostao neporažen kod svoje kuće

• 0
FK Notingem Forest Foto: Tanjug - AP

Fudbaleri Notingema uspeli su da na domaćem terenu "izvuku" jedan bod protiv Brentforda, iako su se u jednom momentu nalazili zaista u bezizlaznoj situaciji, pošto su imali igrača manje i gol manje od rivala - 1:1 (0:0).

Moglo je vrlo lako da se desi da Notingem bude taj koji vodi na ovom susretu, da nije bilo reakcije iz VAR sobe, pa je već u 8. minutu poništen pogodak Avonijija.

Drugo poluvreme, već na samom startu je donelo uzbuđenja. Odmah je isključen Nijakate zbog drugog žutog kartona u 57. minutu, potpuno opravdano, a kazna je stigla po automatizmu.

U 58. minutu, dakle samo oko minut kasnije, Norgard je iskoristio asistenciju Jensena i doneo prednost Brentfordu.

Činilo se tada da su Šumari u nokdaunu i da neće moći da ugase toliki požar, ali su smogli snage i pronašli dovoljno motiva da to urade.

Samo sedam minuta bilo im je dovoljno. Domingez je uspeo da poništi vođstvo Brentforda i ispostaviće se, postavi konačan rezultat.

Notingem ostaje u sredini tabele sa osam bodova, baš kao i Brentford koji ima jedan manje.