Andrija Živković postigao gol za prednost: Derbi Superlige Grčke bez pobednika

Remi u derbiju kola Superlige Grčke

• 0
Andrija Živković, FK Hajduk Split, FK PAOK Foto: Matija Habljak / Xinhua News / Profimedia

Fudbaleri Panatinaikosa i PAOK-a su odigrali neriješeno 2:2 u derbi meču sedmog kola Superlige Grčke.

Sebastijan Palasios i Aleksander Jeremejef postigli su golove za Panatinaikos u 32, odnosno 96. minutu, dok su za goste golove postigli Brendon Tomas u 19. i Andrija Živković u 58. minutu.

PAOK je trenutno drugi na tabeli sa 14 bodova, dok je Panatinaikos treći sa 13 bodova i jednom manje odigranom utakmicom.

U narednom kolu, PAOK će dočekati Atromitos, dok će Panatinaikos gostovati Olimpijakosu.