Nišlije imale pobedu u džepu: Napredak šokirao Radnički u 95. minutu

Kruševljani slave Slobodana Stanojlovića

• 0
FK Radnički Niš FK Napredak Printskrin: Instagram/fkradnickinis

Fudbaleri Radničkog dočekali su Napredak u okviru 10. kola Superlige, a meč je završen rezultatom 1:1.

Nišlije su tokom većeg dela susreta bile bolje, nizale su se šanse pred Savićevim golom, a onda je Škrbić pogodio za vođstvo.

Igrao se 27. minut kada je centarfor domaćih na asistenciju Save Petrova pogodio za predsnost svog kluba.

Imao je Radnički sve u svojim rukama i kada se činilo da će tri boda ostati na "Čairu", na scenu je stupio Slobodan Stanojlović i pogotkom u 95. minutu doneo bod svojoj ekipi.

Posle 10. kola Radnički i Napredak dele 13. poziciju sa osam osvojenih bodova, ali Kruševljani imaju i meč manje.

Podsećanja radi, istim rezultatom završen je i meč IMT-Radnik.