Goleada bez pobednika: Menhengladbah i Majnc podelili bodove

Domaćin došao do boda u 88. minutu

• 0
Borusija Menhengladbah - Bajern Minhen Foto: Tanjug/AP

Fudbaleri Borusije i Majnca remizirali su rezultatom 2:2 u okviru 7. kola nemačke Bundeslige.

Očekivao se trijumf domaćina, a sama utakmica krenula je u tom smeru. Igrao se 22. minut kada je Nojhaus pogodio mrežu za vođstvo Borusije. Ipak, nakon samo dva minuta Majnc stiže do izjednačenja.

Brajan Gruda, 19-godišnji fudbaler gostiju postiže efektan gol izvan kaznenog prostora. Totalni preokret viđen je u 75. minutu kada je Barkok solo akcijom savladao golmana Menhengladbaha.

Ipak, Džo Skali se u 88. minutu pobrinuo da Borusija ostane neporažena i doneo vredan bod svom timu.

Nakon 7. kola Borusija zauzima 12. poziciju na tabeli sa šest bodova, dok je Majnc na 17. mestu sa samo dva boda na svom kontu.