Ivić je preporodio Krasnodar: Veliki preokret lidera ruskog prvenstva!

Kakva drama!

• 1
Vladimir Ivić Foto: MNPress

Ni Zenit, ni Spartak, ni CSKA, već Krasnodar! Pravi hit Premijer lige Rusije posle 11 kola je tim koji sa klupe predvodi Vladimir Ivić.

U subotu su posle velikog preokreta i mnogo turbulencija porazili Rostov 3:2 i tako zasigurno ostali na čelu prvenstva i posle ovog vikenda.

Glebov i Mohebi su u prvom delu utakmice gostima doneli veliko vođstvo, ali su u nastavku duela Spercjan, Komličenko auto-golom i na kraju Džon Kordoba u petom minutu nadoknade doneli pobedu!

Ivić je na klupu Krasnodara seo u januaru i potpisao ugovor na dve godine, a rezultati njegovog rada su i više nego očigledni.

Tokom dana su pobede u Rusiji upisali i Zenit protiv Sočija (2:0) kao i Baltika nad Orenburgom (1:0), dok su Ural i Lokomotiva odigrali bez pobednika (2:2).