Joveljić ponovo zatresao mrežu: Srbin svetla tačka u petardi, poznati Finac sa pokerom golova razorio Galaksi

Posle dva meča pauze, Dejan je ponovo u golgeterskoj formi.

• 0
Dejan Joveljić Printskrin: Twitter/@MLSes

Srpski napadač Dejan Joveljić još jednom je bio strelac za svoju ekipu Los Anđeles Galaksija, ali je gostujući tim doživeo debakl od 5:2 u Minesoti.

Joveljićev gol je stigao osam minuta pre kraja, kada je već bilo kasno za bilo kakvu nadu, jer je u tom momentu bilo već 5:1.

Dotson je u 33. minutu doneo prednost, a Bojd osam minuta kasnije ispostavlja 1:1 i daje nadu u bolji rezultat.

Ipak, tada na scenu stupa dobro poznati Finac, Temu Puki, koji prvo u 45. minutu ponovo vraća prednost Minesota junajtedu, a onda u 60, 67. i 76. minutu postiže još tri gola.

Praktično, finski napadač je sam rešio posao i odigrao verovatno jednu od najboljih partija, ne samo u MLS ligi, već u svojoj karijeri.

U 82. minutu se Joveljić prišunjao posle kornera, iskoristio lošu procenu štopera koji je preglavao loptu na drugu stativu, te samo postavio nogu i zatresao mrežu.