Romantičari neporaženi posle trećine prvenstva: OFK Beograd na Karabrumi dobio Radnički, Mačva stopirana

Kolubara je savladala Tekstilac u Odžacima

• 0
Grafičar- OFK Beograd fk Foto: ATA Images/Dusan Milenkovic

Fudbaleri OFK Beograda nastavljaju sa gotovo besprekornim partijama u Prvoj ligi Srbije. Posle trećine prvog dela šampionata, oni su i dalje neporaženi, pošto su danas u 10. kolu slavili protiv Radničkog iz Sremske Mitrovice na Karaburmi - 1:0 (0:0).

Doduše, danas su na gol vredan tri boda dosta pričekali, pošto je tek u 79. minutu mladi Nikola Knežević, fudbaler Crvene zvezde na pozajmici u timu Romantičara uspeo da zatrese mrežu gostiju.

Prilikom te akcije, Ognjen Mimović se oslobodio svog čuvara po desnoj strani, centrirao, a na petercu je bio pomenuti Knežević koji je doneo trijumf OFK Beogradu.

Sa novim trijumfom, OFK Beograd ima 26 bodova, ukupno devet više od drugoplasirane Mačve, koja je danas remizirala sa Radničkim na Novom Beogradu - 1:1 (0:1).

Radunović je doneo prednost Mačvi u 12. minutu, da bi Nuredini u 61. minutu postavio konačan rezultat meča.

U preostalom susretu, Kolubara je uspela da dođe do jako važna tri boda na gostovanju Tekstilcu u Odžacima golom Filipovića iz 35. minuta - 0:1 (0:1).

Posle ovog meča, Lazarevčani su izbili na peto mesto sa 16 poena, dok je Tekstilac poziciju ispod sa bodom manje.