Bajern se vratio na pobednički put: Frajburg bezopasan u Bavarskoj, Koman i Sane zapečatili tri boda

Lagan trijumf Bajerna

• 0
FK Bajern Minhen Foto: Tanjug - AP

Fudbaleri Bajerna iz Minhena savladali su vrlo lako Frajburg u 7. kolu Bundeslige, čime su se vratili na treće mesto na tabeli iznad iznenađujućih lidera Bajera iz Leverkuzena i Štutgarta - 3:0 (2:0).

Već do poluvremena je Bajern uspeo da postavi stvari na svoje mesto, pošto su Kingsli Koman u 12. minutu i Liroj Sane u 25. minutu postigli dva gola za domaćina. Za to vreme, gost je bio krajnje neuspešan i bezopasan.

U 44. minutu je čak poništen i gol Sanea zbog ofsajda.

Nastavak meča doneo je još jedan pogodak Komana i to u 85. minutu utakmice. Tada je na asistenciju Lajmera on uspeo da zatrese mrežu i da postavi konačnih 3:0.

U narednom kolu, Bajern gostuje Majncu, dok Frajburg dočekuje Bohum.