Igrač šampiona tzv. Kosova postigao dva gola za tri minuta na debiju za Crnu Goru

Sused odradio pripremu pred duel sa Srbijom

• 1
Edvin Kuč, Balkani Foto: Marko Lukunic / Pixel Media / Profimedia

Fudbaleri Crne Gore su rupu u kvalifikacionom prozoru iskoristili kako bi odigrali prijateljski meč protiv selekcije Libana. Na stadionu u Podgorici gosti su se pokazali kao dostojan rival i poraženi su sa 3:2.

Poslednju pripremu pred okršaj sa Srbijom u Beogradu naš naredni rival (nakon Mađarske) je iskoristio kako bi oprobao neke nove snage. Miodrag Radulović je iskombinovao sastav i to se ispotavilo kao dobra odluka.

Edvin Kuč, fudbaler Balkanija, šampiona tzv. Kosova je nna debiju postigao dva pogotka. Prvi je bio zaista za TV špice, pošto je sa 25 metara zatresao mrežu protivnika. Gol možete videti ovde.

Asistent u 16. minutu bio je Stevan Jovetić, dok je u 19. tu ulogu imao Driton Camaj, dok je strelac bio isti.

Karim Darviše je u 66. vratio nadu gostima, da bi Milutin Osmajić samo tri minuta kasnije ponovo vratio plus od dva pogotka. Konačan ishod je u 80. minutu postavio Mohamad Hajdar.

Crna Gora svoj naredni takmičarski meč igra u utorak 17. oktobra na stadionu "Rajko Mitić" i taj duel će biti verovatno ključamn i za njih i za Orlove.