≫

Italijani se revanširali Orlovima: Orlići nakon 5:4 doživeli poraz od Azura, Mijatović strelac

Veliki broj pogodaka priredili su igrači do 19 godina tokom dva okršaja

• 0
Srbija - Italija U19 Foto: MN Press / Nebojša Paraušić

Omladinska fudbalska reprezentacija Srbije doživela je poraz od Italije rezultatom 3:1 u drugom prijateljskom meču dve selekcije tokom ove nedelje.

Ovog puta se nije igralo u Gornjem Milanovcu već u Staroj Pazovi, a Italijani su do ključnih pogodaka došli u prvom poluvremenu u 35. i 41. minutu kada je 17-godišnji Simone Pafundi dobro uzdrmao naš tim.

Orlovi su se u nastavku rezutlatski vratili u duel golom Jovana Mijatovića, ali su Azuri ipak potvrdili trijumf pogotkom Adolfa Sisea.

Podsetimo, u prvoj utakmici dva tima Srbija je posle niza preokreta upisala trijumf 5:4.