≫

Savo Milošević se teško obrukao protiv Portugala: Bosna primila 5 komada kod kuće za 45 minuta

Daleko dominantniji gosti

• 10
Savo Milošević Printskrin: partizan.rs

U kvalifikacijama za EURO 2024. godine Bosna i Hercegovina je izgubila prvo poluvreme ubedljivim rezultatom od 5:0.

Igra BiH je celo prvo poluvreme bila inferiorna u odnosu na protivnika i gotovo svaku priliku su Portugalci iskoristili.

Tranziciju protivnika nijednom nisu uspeli da sačuvaju, a ovo će Savo Milošević verovatno još teže podneti, s obzirom na očekivanja navijača.

Savo Milošević je na klupu BiH došao 29. septembra u trenutku kada je strpljenje domaćih navijača tanko.