Posle istorijskog debakla Orlići iščupali pobedu protiv nezgodnog protivnika

Izvukli se nakon neizvesne završnice

• 4
Omladinska fudbalska reprezentacija Srbije Foto: FSS

Nakon debakla u meču sa Englezima, omladinski reprezentativci Srbije odigrali su utakmicu protiv momaka iz Severne Irske.

Kao pobednik ovog duela izašli su naši Orlići rezultatom 2:1, nakon prvog poluvremena su vodili 1:0.

U listu strelaca za Srbiju upisali su se Vladimir Lučić u 15. minutu, momak koji inače nastupa za Čukarički kao pozajmljeni igrač Crvene zvezde i Miloš Pantović u 82. minutu.

Kod ekipe Severne Irske strelac je bio Kirijan Megakin iz penala u 51. minutu. Orlići će naredni meč odigrati ponovo sa selekcijom Engleske 17. novembra ove godine.