Ponizili Orliće, a onda doživeli neočekivani poraz: Ukrajinci bacili Engleze na kolena

Ukrajinci šokirali Engleze...

• 0
Ukrajina - Engleska Foto: Istvan Derencsenyi / Shutterstock Editorial / Profimedia

Mlada ukrajinska reprezentacija do 21 godine ostvarila je značajnu pobedu nad Engleskom rezultatom 3:2 u trećem kolu kvalifikacija za Evropsko prvenstvo.

U prvom poluvremenu, Vološin i Očeretko su postigli golove za Ukrajinu, donoseći im prednost. Međutim, Engleska se vratila u drugom poluvremenu s golovima Maduekea i Kresvela, izjednačavajući rezultat.

No, Ilja Kvasnicija je postigao odlučujući gol u poslednjim minutima nadoknade, donoseći Ukrajini treću uzastopnu pobedu.

Ukrajina je trenutni lider kvalifikacione grupe F sa devet bodova, dok Engleska zauzima drugo mesto sa tri boda manje. Ovo je ista ekipa Engleske koja je nedavno pobedila Srbiju rezultatom 9:1.

Ekipa Dušana Đorđevića ima priliku da se izjednači s Engleskom u bodovima ukoliko pobedi Severnu Irsku u narednom duelu.