Arapi ga obožavaju! Ronaldo postigao prelep gol iz slobodnjaka, pa dobio koreografiju

Navijači uživaju, a ni igrač ne krije zadovoljstvo

• 1
Kristijano Ronaldo Foto: AP/Tanjug

Fudbaleri Al Nasra su u sklopu domaćeg prvenstva Saudijske Arabije savladali Damas rezultatom 2:1.

Gosti su poveli u prvom poluvremenu nakon kontroverzne odluke sudije da ne dosudi faul nad Kristijanom Ronaldom, posle čega je usledila kontra i gol.

U drugom poluvremenu su se povratili igrači Al Nasra golom Andersona Taliske u 52. minutu i Kristijana Ronalda u 56. minutu iz slobodnog udarca.

Nakon meča jedan od najboljih fudbalera svih vremena dobio je koreografiju na kojoj je ispisano "GOAT 7", što ističe da je prema njihovom mišljenju najbolji fudbaler ikada.