La Liga: Barselona minimalnim rezultatom savladala Bilbao

Junak susreta je Mark Giju

• 0
Barselona-Atletik Bilbao Foto: Tanjug.rs

Fudbaleri Barselone savladali su Atletik Bilbao rezultatom 1:0, u okviru 10. kola La Lige.

Jedini gol na meču postigao je Mark Giju. Inače, fudbaleru rođenom 2006. godine, ovo je bio debitantski nastup za slavni španski klub. On je šansu dočekao sa klupe, kada je u 79. minutu ušao u igru umesto Fermina Lopesa, da bi samo minut kasnije postigao, ispostaviće se, pobedonosni pogodak.

Idealno je utrčao u prazan prostor i iskoristio dodavanje Feliksa, a onda matirao Simona.

Barselona nakon ovog kola zauzima treću poziciju na tabeli sa 24 boda, dok se Atletik Bilbao nalazi na šestoj poziciji sa 16.

U narednom kolu Barselona igra protiv Real Madrida, a Atletik Bilbao dočekuje Valensiju.