Vlahović promašio zicer i nastavio loš niz na Meaci

Igrala se nadoknada vremena kada je as Juventusa mogao da postigne gol

• 8
Dušan Vlahović Printskrin: Twitter/@jjuli_007

Srpski reprezentativac Dušan Vlahović nije imao sreće da se u nedelju veče konačno upiše u strelce na stadionu "Đuzepe Meaca/San Siro", gde preko 400 minuta nije tresao mrežu!

Taj loš niz nastavio se i tokom derbija između Milana i Juventusa koji su gosti dobili sa 1:0, a svoju najbolju priliku Vlahović je imao u nadoknadi vremena.

Ušao je Vlahović sa klupe u 56. minutu, pri rezultatu 0:0. Nešto kasnije Lokateli je uz pomoć Radeta Krunića dao jedini gol na meču, dok je Srbin u 92. mogao da se proslavi i potvrdi trijumf.

Natrčao je na jednu odbijenu loptu, pokušao da je pospremi u mrežu, ali je iskusni Mirante bio na visini zadatka i sačuvao je svoj gol.  Taj momenat možete pogledati od 7.50 na videu ispod: