Stojković tri puta kapitulirao: Ronaldov Al Nasr ubedljiv protiv Al Feihe

Poraženi tim sa klupe predvodi Vuk Rašović

• 1
Vladimir Stojković, Kristijano Ronaldo Foto: Abdulaziz ALNOMAN / AFP / Profimedia

Fudbaleri Al Nasra savladali su Al Feihu u okviru 11. kola tamošnjeg prvenstva sa 3:1. Tim Kristijana Ronalda bio je ubedljiv, dok je na golu poraženog tima stajao nekadašnji golman Partizana, Vladimir Stojković.

Gostujući tim došao je u vođstvo Taliska u 50. minutu, da bi samo 11 minuta kasnije glavom duplirao prednost svog tima.

Izabranici Vuka Rašovića vratili su se u igru pogotkom Al Suvaiša u 61. minutu, ali ipak nisu uspeli da izbegnu poraz.

Konačan rezultat postavio je Otavio u 74. minutu.

Nakon ovog kola, Al Nasr zauzima drugo mesto na tabeli sa 25 bodova, dok je Al Feihu na osmom mestu sa 14.