Kakav debi za Sašu Ilića: Atromitos u 95. minutu došao do pobede i pobegao sa dna tabele

Meč je trajao čak 115 minuta

• 0
saša ilić Foto: sportal.bg

Fudbaleri Atromitosa savladali su ekipu Panetolikosa sa 3:2, u okviru 9. kola prvenstva Grčke. Ovaj meč posebno će pamtiti Saša Ilić, koji je debitovao pobedom na klupi Atromitosa.

Izabranici legendarnog fudbalera Partizana do pobede su došli u 95. minutu, a sam meče je trajao 115. Podsećanja radi, ovo je prvi trijumf za Atromitos u sezoni.

Odlučujući pogodak postigao je Nikos Vergos u 95. minutu i u pravom svetlu se predstavio novom treneru. Domaći sastav je u 91. minutu zatresao mrežu, ali je taj pogodak poništen zbog ofsajda.

Gostujući sastav poveo je u 24. minutu preko Duartea, da bi Robail sa dva gola doneo prednost Atromitosu. Ipak, u 82. minutu Panetolikos preko Liavasa dolazi do izjednačenja.

I kada se činilo da će se meč završiti bez pobednika, na scenu stupa Vergos i pogađa mrežu za eksploziju navijača.

Atromitos je nakon ovog trijumfa "uplovio u mirnu luku", pa sada sa Panetolikosom deli 11. poziciju sa šest osvojenih bodova.

U narednom kolu četa Saše Ilića gostuje Arisu, dok Panetolikos dočekuje Asteras.