Ludilo u Frankfurtu: "Prštalo" na sve strane, Ajntraht i Borusija podelili bodove

• 0
Ajntraht - Dortmund Foto: Tanjug/AP

Fudbaleri Ajntrahta iz Frankfurta i Borusije Dortmundremizirali su sa 3:3, u okviru devetog kola Bundeslige.

Raspucani su bili i jedni i drugi od samog početka, pa je tako već u osmom minutu viđen prvi pogodak, i to sa bele tačke, kada je pogodio Marmuš.

Isti igrač je duplirao vođstvo domaćih u 24. minutu, ali je do poluvremena Sabicer uspeo da smanji na 2:1.

U nastavku je prva do gola stigla Borusija, i to preko Mukoka, u 54. minutu, da bi 14. minuta kasnije  Čaibi ponovo doneo prednost domaćima.

Ipak, uspeo je Dortmund da dođe do boda na kraju, i to pogotkom Branta u 82. minutu.

Što se stanja na tabeli tiče, Borusija je četvrta sa 21 osvojenim bodom, dok je Ajntraht ostao na sedmom mestu sa 14 bodova.