Lion ostao "zakucan" za dno tabele: Francuski velikan nastavio užasni niz i protiv Meca

Neverovatno loša situacija za francuskog velikana

• 1
FK Lion Foto: Tanjug/AP

Fudbaleri Liona remizirali su sa ekipom Meca sa 1:1, u okviru 11. kola francuske Lige 1.

Još jedan meč u nizu, francuski velikan je završio bez trijumfa, čime je nastavljena užasna serija rezultata Liona.

Što se samog meča tiče, Lion je već u prvom minutu meča imao veliku priliku, kada je Balde izašao sam na golmana, ali je čuvar mreže Meca odlično reagovao.

Do poluvremena, mogao je i Mec u dva navrata do pogotka, i to oba puta preko Dželoua, ali se rezultat ipak nije menjao.

U nastavku je Lion bio nešto bolji, čak su uspeli i da zatresu mrežu preko Lakazeta u 65. minutu, ali je pogodak poništen zbog prethodno napravljenog faula.

To je kaznio Mec dvanaest minuta kasnije, i to preko Dželoua, koji je nakon dobrog centaršuta poslao loptu uz levu stativu.

Ipak, nije se predavao Lion, koji je svega sedam minuta nakon vođstva Meca došao do izjednačenja. Skeli Alvero je prošao kroz odbranu posle odličnog dodavanja, a potom bez većih problema savladao čuvara mreže gostiju.

Ispostavilo se da je time postavljen i konačan rezultat. Lion je ovim remijem ostao "zakucan" za dno tabele, i nalazi se na poslednjem mestu sa svega četiri osvojena boda, dok se Mec nalazi na 16. mestu, sa 10 osvojenih bodova.