Pogledajte kojim su povicima Delije ispratile igrače u svlačionicu na 1:0 za Železničar

Navijači i dalje veruju u svoje igrače

• 10

Crvena zvezda i Železničar igraju meč 15. kola Superlige u Pančevu, gde su domaći šokirali crveno-bele već u 16. minutu i to golom bivšeg Zvezdinog igrača Lazara Romanića, koji je burno slavio pogodak protiv bivšeg kluba.

Tim rezultatom je i završeno prvo poluvreme, pa je Zvezda sa minusom otišla na pauzu.

Navijači Zvezde sve vreme su bodrili svoje igrače, a pesma se samo pojačala pred kraj poluvremena, kada su nastavili da ohrabruju svoje igrače.

Na pauzu su ih ispratili uz povike "Svi u napad, ajmo, ajde".

Očigledno da navijači Zvezde veruju u svoje igrače i preokret u nastavku meča u Pančevu.