Kiks Barselone u Madridu! Valjekano vodio pola meča, pa na kraju morao da se zadovolji jednim bodom

Rajo je mogao da potpuno zakoči Katalonce

• 0
FK Barselona Foto: Tanjug / AP

Fudbaleri Barselone odigrali su "samo" 1:1 na gostovanju protiv ekipe Rajo Valjekana u okviru 14. kola španske La Lige, čime su dali šansu Đironi i Real Madridu da se dodatno odlepe na čelu tabele.

Nije ovo bila dobra utakmica za Barselonu i to se moglo primetiti od samog početka. Mnogo grešaka, neuigranosti, sve to povelo je Valjekano do novog boda u španskom prvenstvu.

Nagrada za domaćine na "Valjekasu" u Madridu stigla je pred kraj prvog poluvremena. Tada je Lopez uspeo da kazni goste sa istoka i da donese veliku radost domaćim navijačima.

I činilo se da će sve biti kako treba i da će domaćin na kraju upisati i sva tri boda, ali je na kraju sam sebi pucao u noge. Falilo je malo i sreće.

Tako je Ležen u 82. minutu smestio loptu sam sebi u mrežu, što je na kraju uslovilo da dođe do podele bodova.

Barselona je treća na tabeli sa 31 bodom, dok je Valjekano na osmom mestu sa 19.