Napulj "krade" bodove iz Bergama: Napoli ostaje pri vrhu, peti poraz Atalante

Nije bilo ubedljivo, ali Napoli odnosi pobedu...

• 0
FK Napoli - FK Verona Foto: Tanjug/AP

Fudbaler Atalante i Napolija odigrali su meč 13. kola Serije A i tom prilikom je su gosti iz Napulja slavili rezultatom 2:1.

Utakmica je bila prilično izjednačena većim delom. Sve se moglo videti, a bilo je potrebe i za gledanjem VAR snimaka.

Gosti su prvi put poveli u 44. minutu pogotkom Žuan Žezusa i tim se rezultatom završilo prvo poluvreme.

Drugo poluvreme je bilo nešto turbulentnije. Izjednačenje je došlo u 53. minutu golom Ademola Lukmana, da bi 26 minuta kasnije Elmas doneo novu prednost Napoliju na asistenciju Osimena.

Ova pobeda Napoli stavlja na treće mesto na tabeli sa sedam pobeda, tri remija i isto toliko poraza. Atalanta je na šestoj poziciji sa šest pobeda, dva remija i pet poraza.