Efikasno kolo u PLS: OFK Beograd ubedljiv protiv Jedinstva, Grafičar posle preokreta bolji od Radničkog

"Romantičari" gaze ka eliti

• 0
OFK Beograd-Jedinstvo Foto: Printscreen/Youtube/ Mozzart Bet Prva liga Srbije

Odigrano je još pet utakmica 18. kola Prve lige Srbije, a pobede su zabaležili OFK Beograd, Grafičar, Inđija, Smederevo i Metalac.

Lider šampionata, OFK Beograd, je bez većih problema savladao Jedinstvo iz Uba sa 3:0, a svi golovi viđeni su u drugom delu igre.

Smederevo je na somaćem terenu slavilo protiv Vršca sa 1:0, te se sada nalazi na 2. mestu na tabeli jer je Tekstilac iz Odžaka poražen od Metalaca.

Gosti iz Gornjeg Milanovca su gubili posle prvog poluvremena sa 1:0, ali su u nastavku postigli dva gola i upisali trijumf.

Najefikasniji meč kola, Grafičar-Radnički, završen je rezultatom 4:2, a domaći tim je uspeo da trijumfuje i pored činjenice da je na poluvremenu gubio sa 2:1.

Pobedu je zabeležila i ekipa Inđije, koja je rutinski savladala Mladost GAT sa 2:0.

Ostala su još tri meča, kako bi kolo bilo kompletirano: Radnički Sremska Mitrovica – Mačva, Novi Sad – Dubočica i Kolubara – Sloboda.