Železničar posle preokreta slavio protiv Napretka

Kruševljani poraženi nakon dve uzastopne pobede

• 0
Milan Bojović, Napredak Foto: MN Press / mi

Fudbaleri Železničara savladali su Napredak rezultatom 2:1 u okviru 16. kola Superlige Srbije. Pančevci su do pobede došli posle preokreta jer je na poluvremenu kruševački sastav imao gol viška.

Pančevci su posle prvih 45 minuta bili u zaostatku jer je Napredak preko Uroša Ljubomirca u 12. minutu došao do vođstva. Ipak, domaći sastav se na poluvremenu konsolidovao, krenuo da napada, a to je rezultiralo postizanjem dva brza pogotka u 61. i 63. minutu.

Najpre je Voja Stanković pogodio mrežu gostiju, da bi konačan rezultat susreta postavio Dario Grgić.

Železničar je tako zabeležio četvrti trijumf u prvenstvu, dok je Napredak poražen nakon dve uzastopne pobede.

Što se plasmana na tabeli tiče, Železničar sada zauzima 14. mesto sa isto toliko bodova, dok je Napredak na 12. poziciji sa tri boda više.