Betisu "minimalac" dovoljan protiv Las Palmasa

• 0
FK Betis Foto: Tanjug/AP

Fudbaleri Betisa savladali su sa minimalnih 1:0 ekipu Las Palmasa, u okviru 14. kola španske La Lige.

Sve je rešeno tokom prvog poluvremena, i to u prvoj polovini prvog poluvremena, kada su domaći došli do jedinog pogotka.

Igrao se 19. minut, kada je Vilijam Hoze smestio loptu u mrežu, za veliko oduševljenje na "Benito Viljamarinu".

Napadao je Betis, imao je svoje prilike i Las Palmas, ali nije se rezultat menjao do kraja.

Kada je reč o tabeli, Betis je sedmoplasiran sa 24 boda, dok je Las Palmas na 11. mestu sa šest bodova manje.