≫

Evropski Novi Pazar srušio i Javor: Suma i Šćepović sa dva gola matirali Ivanjičane za četvrto mesto na tabeli

S. T.

Ovo je bio treći vezani trijumf Novog Pazara u Superligi

• 0
FK Novi Pazar - FK Čukaricki Foto: Elmedin Hajrovic/ATA Images

Nastavlja se sjajna serija Novog Pazara u Superligi Srbije. Ekipa iz grada sa Jošanice uspela je večeras da slavi i na otvaranju 17. kola Superlige Srbije, pošto je na domaćem terenu bila bolja od Javora iz Ivanjice - 2:0 (0:0).

Oba gola videli smo u nastavku posle relativno mirnog prvog dela. Već u 47. minutu je Sejduba Suma uspeo da iskoristi asistenciju Adema Ljajića i da tako probije led za domaćina.

Mnogo je sve bilo lakše za domaće nakon što je Kopitović zaradio drugi žuti karton zbog kojeg ga je sudija Đorđević poslao prerano u svlačionicu.

U nadoknadi vremena, u četvrtom minutu, Marko Šćepović stigao je da postavi konačan rezultat na dodavanje Anana.

Posle nova tri boda, Novi Pazar je uspeo da se učvrsti na četvrtom mestu sa 26 bodova, dok je Javor ostao na osmom sa 20. Ovo je inače Pazarcima bila treća vezana pobeda u Superligi Srbije.