Voždovac pregazio IMT uz četiri pogotka na "Krovu"

E. S.

"Zmajevi" su bili prilično raspoloženi

• 0
FK Voždovac Foto: FK Voždovac /Sandić Photography

Fudbaleri Voždovca savladali su IMT rezultatom 4:0, u okviru 17. kola Superlige Srbije.  "Zmajevi" su na "Krovu" bili prilično ubedljivi, te zasluženo izvojevali pobedu posle skoro dva meseca.

Domaći tim je već posle 11. minuta igre golovima Neškovića i Burmaza imao dva gola prednosti. Ovaj rezultat je bio aktuelan na poluvremenu, da bi u poslednjih 15 minuta meča Voždovčani dodali gas i postigli još dva gola.

Najpre je mrežu "traktorista" pogodio Filip Antonijević u 76. minutu, da bi konačnih 4:0 postavio Jocić u 89. minutu.

Ovom pobedom Voždovac se popeo na 8. mesto i nalazi se u plej-of zoni sa 21 bodom, dok IMT zauzima 13. poziciju sa 14 osvojenih bodova.